Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /domains/kominkiwojcik.pl/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 137

Witamy na stronie głównej

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Kominek to piękno naturalnego ogniska, z możliowścią jednoczesnego spełnienia roli centralnego ogrzewania. To zdrowe ciepło z naturalnego paliwa jakim jest drewno. F.H.U. "Kominki" Sebastian Wójcik jest firmą handlowo-usługową z wieloletnim doświadczeniem w zakresie budowy i montażu kominków. Siedziba firmy znajduje się w Cieszynie na ulicy Bielskiej 114.

Klientom naszym oferujemy szeroki asortyment artykułów grzewczych:
- żeliwne wkłady kominkowe
- stalowe wkłady kominkowe
- piece wolnostojące
- gazowe piece kondensacyjne
- akcesoria do kominków
- chemię kominkową (rozpałki itd.)
- rury

Montaż kominka przeprowadzamy zawsze zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym i przepisami przeciwpożarowymi. Do montażu stosujemy wyłącznie atestowane materiały zgodnie z ich przeznaczeniem. Niewątpliwie podnosi to cenę kominka, ale zyskujemy za to trwałość i gwarancję bezpieczeństwa.

Wybór kształtu i materiału ułatwi Państwu ekspozycja a inspiracje można czerpać z dostępnych w naszym salonie katalogów ze zdjęciami dokonanych realizacji.

Firma F.H.U. "Kominki" - Sebastian Wójcik specjalizuje się w kompleksowej realizacji indywidualnych zamówień najbardziej wymagających klientów.
Zapraszamy do naszego biura w Cieszynie, pomożemy Państwu w wyborze kominka oraz  postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.
Get Adobe Flash player